A képernyő megjelenítéséhez kattintson a [PKI Settings] - [Protocol Setting] menüpontra a [Security] lapon. Ez a képernyő nem jelenik, ha nincs telepítve egy SSL tanúsítvány sem.
Rendeljen egy telepített tanúsítvány a protokollhoz, módosítsa vagy törölje a hozzárendelést. Ha törli a hozzárendelést, az alapértelmezett tanúsítvány kerül hozzárendelésre a protokollhoz.
Kattintson a [Register] gombra a protokoll részére, amelyhez hozzá kívánja rendelni a tanúsítványt. Ha módosítja a hozzárendelést, kattintson a [Edit] gombra.
Megjelenik a [Protocol Setting] képernyő. A telepített tanúsítványok megjelennek a listában.
A lista nem tartalmazza azokat a tanúsítványokat, amelyek állapota Tanúsítvány kérése.
Válassza ki a hozzárendelni kívánt tanúsítvány választógombját.
A tanúsítvány részleteinek megtekintéséhez, kattintson a [Detail] gombra. Megjelenik az eszköztanúsítványok listája. A [Back] gombra kattintva, térjen vissza a [Protocol Setting] képernyőre.
Kattintson az [OK] gombra. A [Cancel] gombra kattintva elvetheti a beállítást.
Kattintson az [OK] gombra a beállítás befejezését jelző képernyőn.
Törölhet egy protokollhoz rendelt tanúsítványt.
Kattintson a [Delete] gombra annál a protokollnál, amelynek el kívánja távolítani a tanúsítványát.
Ellenőrizze az ellenőrző képernyőn megjelenő tanúsítványt.
A tanúsítvány részleteinek megtekintéséhez, kattintson a [Detail] gombra.
Kattintson az [OK] gombra. A [Cancel] gombra kattintva elvetheti a beállítást.
Kattintson az [OK] gombra a beállítás befejezését jelző képernyőn.